Okulary słoneczne na bal przebierańców

Bale przebierańców sprzyjają naszej fantazji i kreatywności. Dość częstymi elementami garderoby przygotowywanymi na czas szalonej zabawy są okulary słoneczne. Tutaj możemy sobie pozwolić na pełną dowolność! Im większą wymyślność okulary będą prezentowały, tym lepiej dla nas i zabawy, na jaką zamierzamy się wybrać. W tym momencie nie jest istotna ochrona oczu przed słońcem, tylko unikalny dizajn. Na pewno ogromną uwagę przyciągają okulary słoneczne posiadające szerokie oprawki. Mogą mieć one kolor odblaskowy, świecący w ciemnościach, co też sprawi, że przyciągać będziemy niewątpliwie uwagę w towarzystwie.

Bale przebierańców sprzyjają naszej fantazji i kreatywności

Autor zdjęcia: marina.shakleina

Szkła takich okularów mogą być zaprojektowane w dwóch różnych kolorach, na przykład w czerwonym i niebieskim. Na imprezę tematyczną w stylu dzieci kwiatów zabrać można ze sobą okulary słoneczne w klimacie flower power. Są one dostępne w wielu sklepach oraz punktach, gdzie sprzedaje się rzeczy używane, nierzadko bibeloty z różnych epok, trudno dostępne w oficjalnej sprzedaży. Takie okulary hippie mają zazwyczaj bardzo szerokie szkła, w okrągłym oczywiście kształcie. Ich kolor może być różny. Najbardziej przyciąga pomarańczowa barwa szkieł.

Facet z rozwianym włosem w takich okularach wyglądać będzie jak żywcem wyjęty z kultowego musicalu Hair, a dziewczynę niejeden uczestnik tematycznej imprezy z pewnością pomyli z Janis Joplin. Do oprawy hippisowskich okularów słonecznych na twarzy pasować będą różnego rodzaju opaski, rzemyki i koraliki.

Jeśli z kolei ktoś na imprezę przebieraną będzie chciał przybrać rolę mafioso z włoskiej organizacji przestępczej, powinien zdecydować się na klasyczne, czarne okulary w prostokątnych oprawkach i z szerokimi zausznikami. Takie okulary słoneczne najlepiej pasują do czarnego, dobrze skrojonego garnituru.